Podsumowanie 2020

Ten rok postawił wiele spraw pod znakiem zapytania. Jeszcze przed stanem epidemii udało się w lutym przeprowadzić dwa spotkania z zaplanowanego cyklu Teatralnych Warsztatów Społecznych Proces Postaci na Trójkącie. Kolejne dwa warsztaty odbyły się w sierpniu i cieszyły się zainteresowaniem mimo pandemii. Odwiedziliśmy nowo otwarte miejsca dla działań społecznych na Przedmieściu Oławskim. Centrum na Przedmieściu, Centrum Integracji Mieszkańców Nowe Łąki oraz dobrze nam znany PrzedPokój H13 to fantastyczne przestrzenie dla działań twórczych prowadzone przez doświadczone organizacje pozarządowe kolejno Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych, Stowarzyszenie Edukacji Krytycznej i Stowarzyszenie TuRazem. Bardzo cieszy fakt, że mieszkańcy osiedla wreszcie otrzymali przestrzenie otwarte dla ich działań i potrzeb. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że także możemy uczestniczyć w procesie wytwarzania lokalnej kultury społecznej.

Wolnej i silnej woli w tym trudnym i dziwacznym czasie. A na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia spokoju ducha, radości ze spotkań rodzinnych, otwartości i wyrozumiałości!

Opublikowane przez Proces Postaci

Rozwój społeczny i osobisty człowieka w oparciu o sztukę i pedagogikę teatru oraz nowe media. Fundacja Proces Postaci inicjuje międzypokoleniowe i interdyscyplinarne działania twórcze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: