Strange Thing w ramach programu Mikrogranty!

Jest nam niezmiernie miło poinformować o przyznanym dla naszej fundacji Mikrograncie dzięki któremu zrealizujemy szalony pomysł interdyscyplinarnego działania w Swojczyckim Parku Czarna Woda!

Projekt zakłada przygotowanie i przeprowadzenie wieczorowej fabularnej gry terenowej w obszarze Swojczyckiego Parku Czarna Woda, we współpracy z bezpośrednio sąsiadującym z nim Centrum Aktywności Lokalnej – Rewir Twórczy. Gra skierowana jest do mieszkańców Swojczyc, ale i innych Wrocławian w wieku 12+, chcących z jednej strony wziąć udział w twórczej i tajemniczej wizji lokalnej, pomagając w rozwiązaniu osobliwej zagadki, a przy okazji poznać realizowany już od trzech edycji WBO, zupełnie nowy i wyjątkowy wrocławski park. Wspólna zabawa będzie łączyć koncepcję teatralizowanej gry fabularnej, nagrań terenowych i słuchowiska radiowego. Całość działań zostanie zwieńczona dziełem audiowizualnym.

Więcej szczegółów już wkrótce!

Opublikowane przez Proces Postaci

Rozwój społeczny i osobisty człowieka w oparciu o sztukę i pedagogikę teatru oraz nowe media. Fundacja Proces Postaci inicjuje międzypokoleniowe i interdyscyplinarne działania twórcze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: