STRANGE THING – Najnowsze informacje!

Drodzy uczestnicy!

Już w najbliższy piątek będziemy mieli okazję przeżyć razem coś niezwykłego! Zanim jednak to nastąpi, kilka istotnych informacji:


1. Prosimy o jak najszybsze POTWIERDZENIE UCZESTNICTWA w grze. Wystarczy wiadomość zwrotna. Potwierdzam uczestnictwo…..itp. Pozwoli nam to odpowiednio zaplanować całość pod konkretną grupę.


2. Pamiętajcie by przynieść w dniu gry wydrukowane i podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych ZGODY na udział w wydarzeniu. Kto jeszcze nie otrzymał zgód, albo przeoczył je w poprzednich mailach piszcie na zapisy.procespostaci@gmail.com . To bardzo istotne dla uczestników niepełnoletnich. Bez tych zgód nie będziemy mogli zaprosić Was do gry, nawet mimo waszych zapewnień czy telefonów od rodziców.


3. Jeśli ktoś dojeżdża samochodem, można spokojnie wjechać na PARKING Rewiru Twórczego, ul. Swojczycka 118 (wjazd jest od ul. Swojczyckiej).Rodzice i opiekunowie mają możliwość na czas gry zostawić samochód na parkinguna tyłach Rewiru(dostępnych ok. 6 miejsc) i skorzystać ze STREFY DLA RODZICA/OPIEKUNA – będzie to po prostu długi stół z przygotowanym poczęstunkiem. Można sobie zaparzyć kawę lub herbatę oraz ogrzać się w środku w dowolnym momencie, czekając na zakończenie gry przez uczestników.


4. CZAS GRY – Gra rozpocznie się o godzinie 17:00 i potrwa do max. 20:00. Prosimy Was o przybycie do Rewiru Twórczego odpowiednio wcześniej ok. 16:45 ze względu na kwestie organizacyjne:

  • wypełnienie formularzy COVID-owych
  • podpisanie list obecności przez uczestników
  • zebranie wymaganych zgód

5. SPÓŹNIENI – niestety osoby spóźnione nie będą mogły dołączyć w trakcie gry. Prosimy o wyrozumiałość. Jest to gra fabularyzowana i dla dobrego jej przebiegu wymagana jest przede wszystkim obecność w każdym jej etapie. Prosimy o odpowiednie zaplanowanie podróży. Swojczyce są znacznie oddalone od centrum Wrocławia. Dojazd w piątek po południu może być utrudniony, dlatego warto wziąć pod uwagę pewien zapas czasu.


6. Przypominamy! Będzie naprawdę Z I M N O ! Prawdopodobnie około 3-4 stopni Celsjusza. Dodatkowo może padać! Ubierzcie się ciepło, najlepiej kilka warstw, czapki i rękawiczki, oraz kurtkę. Warto zaopatrzyć się w folię przeciwdeszczową na wszelki wypadek. Nie odpuszczamy, jest zimno, pada deszcz. Gramy! Na dworze spędzimy ok. 1 godziny. To obrzeża miasta więc napiszemy jeszcze raz: ZIMNO! 😉


7. W trakcie gry potrzebny będzie Wam SPRAWNY I NAŁADOWANY TELEFON. Warto zaopatrzyć się w ładowarkę. Zalecamy dobrze zjeść przed grą. Na terenie Rewiru Twórczego zapewniamy kawę, herbatę i drobny poczęstunek.

warto dołączyć do wydarzenia na facebooku: https://fb.me/e/32FTRNq9l
profil na facebooku:https://www.facebook.com/procespostaci

strona internetowa: www.procespostaci.org

W kontakcie!

Maciek Kowalczyk

Marcin Dominiak

Opublikowane przez Proces Postaci

Rozwój społeczny i osobisty człowieka w oparciu o sztukę i pedagogikę teatru oraz nowe media. Fundacja Proces Postaci inicjuje międzypokoleniowe i interdyscyplinarne działania twórcze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: