CZŁOWIEK W CZASIE WOLNYM – drugi cykl projektu Teatr Na Trójkącie

Z początkiem września rozpoczął się drugi cykl projektu Teatr Na Trójkącie realizowanego przez Macieja Kowalczyka w ramach Stypendium Artystycznego Prezydenta Wrocławia.

„Człowiek w czasie wolnym” to hasło, inspiracja dla naszych poszukiwań twórczych. Cały proces zostanie zwieńczony spektaklem teatralnym prezentowanym finalnie na scenie Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu.

Ponad dwudziestoosobowa grupa ludzi poznaje siebie i siebie nawzajem by wspólnie stworzyć przedstawienie z elementów codzienności, inspiracji, wrażeń, rozmów, odczuć odnoszących się do hasła przewodniego.

CZŁOWIEK W CZASIE WOLNYM – to spektakl, który trzeba wpisać w kalendarz. Tylko jak to zrobić w świecie obowiązków, w świecie „muszę”, w świecie „nie mogę” w świecie nie dam rady, nie mam czasu, nie mam ochoty, nie mam siły…  Co z nami zrobiono, że tak ciężko jest się wyrwać zza krat grafików, harmonogramów. Pamiętasz jak w dzieciństwie był czas na wszystko? Był czas na nudę… Ponudźmy się razem w krainie czasu wolnego!

Zapraszamy na premierę 4 grudnia! I do śledzenia naszych zmagań na facebooku i instagramie.

Proces Postaci, Teatr Na Trójkącie

Opublikowane przez Proces Postaci

Rozwój społeczny i osobisty człowieka w oparciu o sztukę i pedagogikę teatru oraz nowe media. Fundacja Proces Postaci inicjuje międzypokoleniowe i interdyscyplinarne działania twórcze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: