„Bezpieczna granica to taka, na której nikt nie ginie.” Ponad 8 tys. złotych dla Fundacji Ocalenie!

Charytatywny koncert-show Kazio Sponge`a i Grzegorza „Mazi” Mazonia, który odbył się 5-go grudnia we Wrocławskim Teatrze Lalek zgromadził ludzi o wielkim sercu. Dzięki zakupionym przez publiczność biletom i przeprowadzonej spontanicznej licytacji udało się zebrać ponad 8 tysięcy złotych. Pieniądze te zasilą konto Fundacji Ocalenie, która:

Pomaga cudzoziemcom i cudzoziemkom: prowadzi Centrum Pomocy Cudzoziemcom w Warszawie i w Łomży, świetlicę dla dzieci uchodźczych w Łomży, uczymy bezpłatnie polskiego, prowadzi programy adaptacyjne i integracyjne.

Edukuje społeczeństwo: prowadzi warsztaty o uchodźcach, antydyskryminacyjne, integracyjne, angażuje wolontariuszki i wolontariuszy, organizuje wydarzenia integracyjne, zabiera głos w debacie publicznej.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Dziękujemy widzom za obecność i hojność oraz twórcom spektaklu za inicjatywę i poświęcenie!

fot. Wrocławski Teatr Lalek

Opublikowane przez Proces Postaci

Rozwój społeczny i osobisty człowieka w oparciu o sztukę i pedagogikę teatru oraz nowe media. Fundacja Proces Postaci inicjuje międzypokoleniowe i interdyscyplinarne działania twórcze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: