Teatr Na Trójkącie – nabór do projektu II – SZCZEGÓŁY

Chcesz się wyrazić? Tworzymy teatr na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu! Teatr Społeczny – Teatr Na Trójkącie!

Projekt zakłada stworzenie grupy teatralnej na osiedlu Przedmieście Oławskie we Wrocławiu i skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, w szczególności mieszkańców osiedla oraz wszystkich Wrocławian w wieku 12-65+ zainteresowanych działaniami teatralnymi. Od września do grudnia będziemy spotykać się w poniedziałki w godzinach 17:00 – 19:00 w przestrzeni Przed·Pokój H13, przy ul. Hercena 13. Początkowa forma integracyjno-warsztatowa przerodzi się w długotrwały proces twórczy zmierzający do powstania spektaklu. Finałem projektu będzie premiera przedstawienia teatralnego na scenie Centrum na Przedmieściu.
Tematem przewodnim dla naszych poszukiwań twórczych będzie: „Człowiek w czasie wolnym”.
———————————————————————-

ZGŁOSZENIA: zapisy.procespostaci@gmail.com

• W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko i wiek w celach organizacyjnych oraz odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chcesz dołączyć do projektu? (5-10 zdań)

• Nabór trwa do 1 września. Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Wydarzenie kierowane do osób w różnym wieku (12-65+)

• Organizator zastrzega sobie prawo do decydowania o ostatecznym kształcie grupy.

• Informacja o zakwalifikowaniu się do projektu zostanie przesłana drogą mailową 2-go września.

• Pierwsze spotkanie odbędzie się 5 września! Obecność obowiązkowa.

———————————————————————-

Jak wyglądał pierwszy cykl pod nazwą „Nadmiar i brak” dowiecie się zaglądając na stronę www.procespostaci.org, a także profile facebookowe i instagramowe Proces Postaci i Teatr Na Trójkącie.

[Zgłoszenie oznacza zgodę uczestnika na ewentualne utrwalenie jego wizerunku w celach dokumentacyjnych i promocyjnych projektu.]

[Projekt realizowany przez Macieja Kowalczyka w ramach Stypendium Artystycznego Prezydenta Wrocławia.]

O PROWADZĄCYM: Maciej Kowalczyk – aktor, pedagog teatru, prezes Fundacji Proces Postaci. Od 2012 roku związany z Wrocławskim Teatrem Współczesnym. Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi (2014), studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym – „Zarządzanie placówkami kultury” (2019) oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku „Pedagogika teatru” (2022). Prywatnie mąż i ojciec, fan piłki nożnej i lokalny patriota. Kieruje się dewizą: powoli, do przodu. Nie zbiera kuponów, nie posiada kart lojalnościowych, nie wyszukuje promocji. Uwielbia spacery i jazdę na rowerze wzdłuż wrocławskich rzek, bez których nie mógłby żyć.

Opublikowane przez Proces Postaci

Rozwój społeczny i osobisty człowieka w oparciu o sztukę i pedagogikę teatru oraz nowe media. Fundacja Proces Postaci inicjuje międzypokoleniowe i interdyscyplinarne działania twórcze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: