Spektakl NADMIAR I BRAK dostępny na YouTube!

Można już zobaczyć zapis premiery spektaklu „Nadmiar i Brak” powstałego w ramach pierwszego cyklu projektu Teatr Na Trójkącie. Zapraszamy do oglądania pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=xDfYde7V2YI

Tu i teraz nie dzieje się nic. Wszystko dzieje się tam, w naszej głowie, ciągle, nieustannie, nachodzą nas myśli, których normalnie nie wypowiadamy. Czy ja jestem normalny/a? W świecie przepełnionym bodźcami, na tle nerwowym jedziemy wszyscy na tym samym wózku. Dokąd? Do pracy? Po zakupy? W autobusie zdarzeń, tramwaju zwanym podążaniem, na przystanku myśli, uczuć, w biegu radości, w zatrzymanej chwili refleksji, podczas odpoczynku, przy budzie z burgerami, gdzieś nie wiadomo gdzie, w drodze, w międzyczasie, pomiędzy, w nadmiarze i braku wszystkiego, co nas otacza. Spektakl NADMIAR i BRAK to grupowy seans introspekcyjny. Podróż do wnętrza każdego z nas. Wgląd w zbiorowy obraz przemyśleń, lęków, radości, smutków i emocji powstały według tekstów napisanych przez uczestników projektu Teatr Na Trójkącie.

WYSTĘPUJĄ: Aleksandra Książek, Julia Walczak Kamil, Górski, Bartosz Skokuń Lesław Zamaro, Dominika Kluska, Estera Lewandowska, Wiktoria Świątek, Natalia Zacharczyk, Kasia Rudnik, Dagmara Nowak-Joachimiak, Kaśka Mierzejewska-Zientek, Kinga Wlaszczyk, Monika Węgrzyn, Małgosia Urbanowicz, Katarzyna Rudzińska, Paulina Janocha.

INSCENIZACJA – Maciej Kowalczyk

PROJEKCJE I MUZYKA – Marcin Dominiak aka Trakt Abstraktu

PLAKAT I GRAFIKI SPEKTAKLU – Estera Lewandowska

DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA PROJEKTU – Magdalena Cydzik

[Projekt realizowany przez Macieja Kowalczyka w ramach Stypendium Artystycznego Prezydenta Wrocławia]

Partnerzy projektu:

Fundacja Proces Postaci, Przed•Pokój H13, Centrum na Przedmieściu, Centrum Integracji Mieszkańców Nowe Łąki

http://www.procespostaci.org

http://www.facebook.com/procespostaci

http://www.facebook.com/teatrnatrojkacie

Opublikowane przez Proces Postaci

Rozwój społeczny i osobisty człowieka w oparciu o sztukę i pedagogikę teatru oraz nowe media. Fundacja Proces Postaci inicjuje międzypokoleniowe i interdyscyplinarne działania twórcze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: