Zapraszamy na seans Teatralny online. Atrakcyjny zapis z 3 kamer i dynamiczny montaż pozwoli Wam jeszcze raz przeżyć spektakl, bądź zobaczyć go po raz pierwszy.
👉 LINK DO SPEKTAKLU: https://youtu.be/Aej0G0ouDYo

Autorka plakatu : Estera Lewandowska
Życie to jazz! Zapraszamy do naszej strefy expierience na artystycznie ciekawy i biznesowo obiecujący wieczór! 😎 Spróbuj z nami wykorzystać swój czas wolny. Wyciśniemy z Ciebie to, co najlepsze! Dołącz do tego wyjątkowego wydarzenia!
CZŁOWIEK W CZASIE WOLNYM – to spektakl, który trzeba wpisać w kalendarz. Tylko jak to zrobić w świecie obowiązków, w świecie „muszę”, w świecie „nie mogę” w świecie „nie dam rady”, „nie mam czasu”, „nie mam ochoty”, „nie mam siły”… Co z nami zrobiono, że tak ciężko jest się wyrwać zza krat grafików, harmonogramów? Pamiętasz jak w dzieciństwie był czas na wszystko? Był czas na nudę? Ponudźmy się razem w krainie czasu wolnego!
CZAS 45 min.
WYSTĘPUJĄ:
Magdalena Harazda
Katarzyna Kucia
Radosław Folga
Ewa Dzięcioł
Gloria Janeczek
Maria Olszewska
Piotr Pękala
Michalina Wróbel
David Kolker
Sofia Teper-Folino
Agata Gmyrek
Weronika Szenhofer
Daria Miechurska
Dominika Borkowska
Julia Leszkiewicz
Zofia Żurawska
Sylwia Ogonowska
INSCENIZACJA
Maciej Kowalczyk
MUZYKA
Marcin Dominiak, Maciej Kowalczyk, Amurich
DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA PROJEKTU
Magdalena Cydzik
PLAKAT
Estera Lewandowska
REALIZACJA SPEKTAKLU
Kacper Scheffler
ZAPIS SPEKTAKLU Marcin Dominiak, Michał Szwed
MONTAŻ Marcin Dominiak
W spektaklu wykorzystano autorskie utwory Dominiki Borkowskiej „Szepty umysłu” oraz „Odpoczynek ego” Glorii Janeczek.
[Projekt realizowany w ramach Stypendium Artystycznego Prezydenta Wrocławia]
PARTNERZY
Fundacja Proces Postaci
Przed•Pokój H13
Centrum Na Przedmieściu
Centrum Integracji Mieszkańców Nowe Łąki
PODZIĘKOWANIA
Teatr Układ Formalny
Projekt Teatr Na Trójkącie zakładał prowadzenie regularnych cotygodniowych warsztatów teatralnych w oparciu o wypracowaną już ścieżkę współpracy z Centrum Aktywności Lokalnej – Przed•Pokój H13. Warsztaty skierowane są do szerokiego grona odbiorców, w szczególności mieszkańców osiedla oraz wszystkich Wrocławian w wieku 12-65+ zainteresowanych działaniami teatralnymi. Projekt ma wymiar integracyjny, edukacyjny oraz artystyczny. Początkowo otwarta forma warsztatów zapraszała do udziału szerokie spektrum uczestników by z czasem mogła wykrystalizować się grupa licząca około 15-20 osób potrafiąca zaangażować się w długotrwały proces twórczy zwieńczony spektaklem teatralnym prezentowanym finalnie na scenie Centrum na Przedmieściu we Wrocławiu.