Bierzemy miasto w nasze ręce razem z programem Mikrogranty NGO!

🎯

Bierzemy miasto w nasze ręce!

🤲

Jesteśmy bardzo szczęśliwi ponieważ już po raz drugi nasza Fundacja będzie miała okazję zrealizować projekt w ramach programu Mikrogranty NGO pt. „Wskazówki na temat dobrego życia”. Dziękujemy!!!!

Nasz projekt został oceniony bardzo wysoko! Dziękujemy za zaufanie!

W listopadzie 2021 roku, w środku pandemii udało nam się zrealizować interdyscyplinarny projekt skierowany do młodzieży pt. Strange Thing – gra terenowa w Swojczyckim Parku Czarna Woda. Z tego wydarzenia powstał wyjątkowy film w formie groteskowego trillera do zobaczenia na naszym kanale YouTube: https://youtu.be/YNVzJEoX56w

Tym razem charakter projektu będzie zupełnie inny. Myślimy już o nadchodzącym wyzwaniu jakim jest naprawa świata 🙂

WSKAZÓWKI NA TEMAT DOBREGO ŻYCIA to projekt o charakterze społecznym i artystycznym zakłada organizację i przeprowadzenie międzypokoleniowego (15-65+) procesu twórczego, łączącego elementy warsztatu teatralnego i filmowego. Wynikiem działań będzie powstanie dzieła audiowizualnego – filmu (ok.15 min), a także stworzenie materiału graficznego w formie elektronicznej oraz składanej mapy zawierającej napisane przez uczestników autorskie teksty. Punktem wyjścia do wspólnej pracy będzie kultowy poemat pt. „Dezyderata” Maxa Ehrmana – amerykańskiego prawnika, ekonomisty, pisarza i filozofa, zawierający wskazówki na temat dobrego życia. Efekt dwudniowych warsztatów zostanie zaprezentowany tydzień później na premierze filmu i „mapy”.

Międzypokoleniowy proces twórczy.

Napełnij się wiarą, troską i przekonaniem o ludzkiej życzliwości, jako przypisanym człowiekowi naturalnym dobrodziejstwie

Stwórzmy razem mapę dobrych myśli.

Podaruj innym dobre słowo!

Więcej szczegółów już niedługo! 🔥

Ale możemy się podzielić, że będzie ❤️🌍🧐👥🧭🎭🎥🎬🎞️📸💡🎶

Opublikowane przez Proces Postaci

Rozwój społeczny i osobisty człowieka w oparciu o sztukę i pedagogikę teatru oraz nowe media. Fundacja Proces Postaci inicjuje międzypokoleniowe i interdyscyplinarne działania twórcze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: