WSKAZÓWKI NA TEMAT DOBREGO ŻYCIA – nabór do projektu – szczegóły

Napełnij się wiarą, troską i przekonaniem o ludzkiej życzliwości, jako przypisanym człowiekowi naturalnym dobrodziejstwie. Stwórzmy razem mapę dobrych myśli! Podaruj innym dobre słowo! Weź udział w międzypokoleniowym procesie twórczym!

Jeśli jesteś osobą potrafiącą się zaangażować, szukasz ciekawych doświadczeń, chcesz poznać nowych ludzi i uczestniczyć w grupowym działaniu twórczym to zapraszamy Cię do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie realizowanym w niezwykłym miejscu na mapie Wrocławia! Będziemy się poznawać, bawić, integrować, rozmawiać, pisać. Będziemy Was fotografować i filmować. Wszystko po to by stworzyć razem unikatową mapę dobrych myśli oraz film stanowiący połączenie formy reportażu z działań projektowych z artystyczną formą narracyjną o ludziach gromadzących się w drewnianym kościółku, którzy przybyli przekazać sobie dar pomocy i współdziałania.

Co? Gdzie? Kiedy?

  • Warsztaty twórcze – Otwarta Przestrzeń Kultury w Parku Szczytnickim – Sobota 27 maja godz. 12:00 – 17:00
  • Warsztaty twórcze – Otwarta Przestrzeń Kultury w Parku Szczytnickim – Niedziela 28 maja godz. 12:00 – 17:00
  • Finał projektu, premiera filmu i mapy, spotkanie podsumowujące – CAL Rewir Twórczy na Swojczycach – Środa 7 czerwca godz. 18:00 – 20:00  

Dla kogo?

Dla osób potrafiących się zaangażować, lubiących działania twórcze, szukających nowych doświadczeń, chcących poznać nowych ludzi oraz tworzyć wspólnie coś fajnego. Wymagana jest pełna dyspozycyjność we wszystkich podanych terminach.

Jak?

Wykorzystując narzędzia teatralne i filmowe, gry i zabawy interakcyjne, ćwiczenia uważności, ćwiczenia twórcze w parach i grupie w ciekawej przestrzeni kościółka św. Nepomucena (Otwarta Przestrzeń Kultury) i pięknych okolicznościach przyrody Parku Szczytnickiego. W międzyczasie będziemy robić przerwę na kawę, herbatę i ciasteczko. W ramach projektu będzie prowadzona dokumentacja wideo-fotograficzna, która posłuży nam także, jako element dzieła filmowego wytworzonego wspólnymi siłami.

Dlaczego?

W każdym z nas drzemie osobowość twórcza. Lubimy stymulować osoby do podejmowania działań uważnych i odważnych, przełamywania własnych ograniczeń, zachęcamy do podejmowania dobrowolnego i twórczego ryzyka w otwartej i bezpiecznej przestrzeni oraz przyjaznej atmosferze.

Zgłoszenie prześlij na adres:

zapisy.procespostaci@gmail.com

  • W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, wiek oraz odpowiedź na pytanie: Czym jest dla mnie dobre życie? (ok. 5-10 zdań)
  • Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona. Wydarzenie kierowane do osób w różnym wieku (15-65+)
  • Nabór trwa do 20 maja. Informacja o zakwalifikowaniu się do projektu zostanie przesłana drogą mailową najpóźniej do 22 maja.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do decydowania o ostatecznym kształcie grupy uczestników.
  • Wymagana jest pełna dyspozycyjność w podanych terminach tj. 27-28 maja oraz 7 czerwca.
  • Zgłoszenie oznacza zgodę uczestnika na utrwalenie jego wizerunku w celach dokumentacyjnych i promocyjnych projektu.
  • Jeśli jesteś osobą ze szczególnymi potrzebami i planujesz wziąć udział w naszym wydarzeniu, prosimy o zamieszczenie w mailu zgłoszeniowym ważnych informacji, pozwalających nam przygotować rozwiązania, które sprawią, że wydarzenie będzie dla Ciebie bardziej dostępne.

Misją Fundacji Proces Postaci jest rozwój społeczny i osobisty człowieka w oparciu międzypokoleniowe i interdyscyplinarne działania twórcze.

Więcej o nas:

www.procespostaci.org

www.facebook.com/procespostaci

www.instagram.com/procespostaci

www.youtube.com/@procespostaci

Projekt pn. „Wskazówki na temat dobrego życia” jest dofinansowany w ramach Programu „Mikrogranty NGO” realizowanego ze środków Gminy Wrocław.

Opublikowane przez Proces Postaci

Rozwój społeczny i osobisty człowieka w oparciu o sztukę i pedagogikę teatru oraz nowe media. Fundacja Proces Postaci inicjuje międzypokoleniowe i interdyscyplinarne działania twórcze.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: